Novinky - Recenze: Mafia 2: Jimmyho vendeta | Mafia & Mafia 2 | Vokr.com
Přejít k obsahu Přejít k menu
Recenze Jimmy's VendettaRecenze Jimmy's Vendetta

Twitter

Nastala interní chyba na zdroji. Kontaktuje Dominicka.

Kategorie novinek

Mafia | Mafia II | Mission Pack | DeLuca´s | Články | Komunita | Web | 2K Czech

Recenze: Mafia 2: Jimmyho vendeta

12. září 2010 18:57:59

Recenze: Mafia 2: Jimmyho vendeta Mafia II se dočkala prvního multiplatformního DLC – nese trefný název Jimmyho vendeta. Dostupné je opět pouze přes on-line ochod Steam a k našemu překvapení je k dispozici s kompletní českou lokalizací – tzn. i s dabingem. Přináší třicítku adrenalinových misí i nového hlavního hrdinu – jak to všechno dopadlo?

Když vezmeme v potaz datum vydání MAFIE II, Jimmyho vendeta vyšla poměrně brzy. Naštěstí nebyla obdarována žádnou platformovou exklusivitou a můžeme si ji zahrát jak na PC, tak i na PS3 a X360, a to již od 7. září, odkdy je dostupná na službě Steam v ceně okolo dvou set korun českých.


Toto první DLC již od počátku provázela nálepka arkádové akce, která se svým pojetím spíše podobá extrémní jízdě z první Mafie. Do jisté míry je to pravda, je tu ale ovšem i pár zásadních odlišností.


První věc, která možná nakupující hráče překvapila, byla velikost stahovaného DLC – něco málo přes 300 MB. Zdá se vám to na slibovaných 30 misí a na hrací dobu 8 hodin málo? To je nejspíš díky tomu, že skoro všechny mise mají stejný průběh – a sejnou náplň.


V Jimmyho vendetě nehledejte žádný mafiánský příběh – to byste tvrdě narazili. Celá “hra“ se točí okolo sympaťáka Jimmyho, postaršího gangstera, kterého si mafiánské rodiny najímaly jako “uklízeče“ – sabotoval ostatní rodiny, zbavoval se nepohodlných osob. Potom byl ale udán a skončil ve vězení. Z toho se rozhodne prchnout a lidem, kteří ho do kriminálu dostali, se hodlá náležitě pomstít. A právě v tomto okamžiku hra začíná.


Můžete si opět vybrat ze tří obtížností a nově lze hru ukládat dokonce až na tři pozice, tudíž si DLC může vychutnat více hráčů naráz. A co se tedy od minula změnilo? Prakticky nic – akorát ovládáte jinou hlavní postavu (kterou mimochodem dobře dabuje Pavel Soukup), jinak jsou tu stejná auta, stejné zbraně, stejné radiové stanice, stejné prostředí. Nutno podotknout, že se k Jimmymu hlas pana Soukupa dokonale hodí a postava občas vypustí z úst hlášku, která dokáže rozesmát. Jenže těch má Jimmy velice omezenou zásobu (asi šest), proto Vás díky častému opakování poměrně brzo začnou nudit.


Ve hře se opravdu nachází zmiňovaných 30 misí, ovšem nechápejte tento pojem stejně jako mise v Mafii II. Tady se jedná spíše o malé úkoly, které (až na pár výjimek) dokážete splnit maximálně za 10 minut. Jak se k nim dostanete? V první Mafii jste v extrémní jízdě hledali chlápky, kteří Vám úkoly zadávali, tady hledáte po městě rotující 3D objekty – když jimi projdete, začne mise. Ovšem hledání není nic složitého, všechny objekty jsou zobrazeny na mapě, a proto je orientace velice snadná.
Náplň misí je přesně taková, jakou jsme očekávali – kradení aut, zabití nepohodlné osoby, sabotáže garáží, ochrana svědků a podobně. Z mého výčtu to může pro laika vypadat zajímavě, ovšem nenechte se zmást. Vše uvedu na pravou míru.


Ze začátku jsou mise opravdu zábavné – vše rychle odsýpá, kradete rychlá auta, vyhazujete do vzduchu benzinky…a to vše s profesionálním přístupem chladnokrevného mafiána. Ze začátku je to opravdu velká zábava a hra dokáže dokonale zabavit. Ovšem asi po 6 misích se Vám začne v hlavě rýsovat otázka – nehrál jsem tohle už?


A to je asi zásadní problém toho DLC – mise jsou velice krátké, ale hlavně – neustále se opakují, až to začne pekelně nudit. Asi polovinu hry musíte krást auta – všechno jde hladce, sednete auta, dovezete ho do garáže, dostanete odměnu. Konec. Nebo musíte ničit cizí auta – dojedete do dvora, zbavíte se hlídky, odpálíte auta, dostanete odměnu. Konec. Kdyby to bylo párkrát, byla by to zábava. Pokud to hrajete třicetkrát, je to děsná nuda.


Výjimku ovšem tvoří asi čtyři mise, kdy dojde na Jimmyho vendetu slibovanou v názvu hry a Vy musíte odstraňovat lidi, kteří Vás poslali do vězení. Tyto mise jsou opravdu rozsáhlé a leckdy se u nich i zapotíte. A jsou to právě ty mise, ve kterých se podíváte na nové lokace – obrovská přestřelka v přístavu a na majáku, bojuje se i u rotundy kousek od planetária a snad jedinou dokonalou misí je právě ta finální, ve které si vyřizujete účty se zkorumpovaným soudcem v jeho nádherném loveckém zámečku s pěstěnou zahradou, které očividně stála zahradníky hodně práce. Tato lokace mě opravdu zaujala a finále hry posloužila dokonale.


Ptáte se, jaké další novinky tu kromě jiné hlavní postavy a jedné lokace jsou? Je to především styl hraní, který je arkádový až běda a s původní Mafií to nemá absolutně nic společného. V čem je rozdíl – především dostáváte herní body za zabité nepřátele, za rychlou jízdu autem a za projíždění zatáček smykem. To vše dává tomuto DLC opravdu adrenalinový nádech, který se ale prostě do typu hry Mafia nehodí. Kdyby se jednalo o opravdovou extrémní jízdu, která by byla začleněna přímo do hry, bylo by to něco jiného. Ovšem prodávat tenhle kousek jako plnohodnotné DLC k Mafii II, to není dobrý tah. Všichni fanoušci hry budou bohužel zklamáni a leckteří Vendetu nedohrají ani do konce (i já jsem s tím měl co dělat).


Jediným plusem je to, že hra hráče bere na zcela nová místa, kam se Vito v kampani nedostal. Máte tak jedinečnou příležitost prozkoumat nová zákoutí Empire Bay, které mě i v tomto balíčku svým zpracováním naprosto ohromilo. Někdy jsem měl až pocit, že se nacházím v jiném městě – že vás hra vodí na nová a neznámá místa, to je opravdové velké plus.


Dokonce jsem i hojně využíval obchodů se zbraněmi a s oblečením (za mise opět dostáváte peníze) – oblečení proto, že po mě téměř po celou dobu hry (střední obtížnost, pět a půl hodiny) šla neúnavná policie, zbraně proto, že tady náboje byly hodně potřeba – přestřelky byly rozsáhlé, hodně munice spolykalo o ničení irské hospody. Aspoň tohle DLC dokázalo, přinutit hráče využívat tak pracně vyhotovené interiéry obchodů, na což v samotné Mafii II tak velký důraz kladen nebyl.


Jak tenhle počin tedy jednoduše shrnout? Inu, není to vyloženě špatná hra, ve svých začátcích dokáže opravdu solidně zabavit a nabídne pěknou porci adrenalinové akce. Jenže po chvíli začne díky opakovaným misím hodně nudit a nemotivuje hráče k jejímu dokončení. A navíc, nemá s Mafií vůbec nic společného – akorát to město. Spíše to celé připomíná Saints Row, nebo Crazy Taxi.


Jako náhražka extrémní jízdy ano, jako DLC za 10 EUR ne. Pokud tedy nemáte v podzimních večerech nic kloudného na práci, DLC vyzkoušejte, ovšem na vlastní nebezpečí. Pokud jste věrní fandové Mafie a nemáte tento bláznivý styl hraní rádi, ani po DLC nemrkejte, byli byste hodně zklamáni. My jen čekáme s nadějí na další, nyní už opravdu plnohodnotné DLC balíčky, které by měly rozvést příběhy postav, které figurovaly v Mafii II. Doufejme, že to bude o hodně zábavnější a o hodně “mafiánštější“.


HODNOCENÍ: 6/10

Autor: eso | Zdroj: vlastní

Komentáře

coach outlet online mail 28. února 2012 08:34:01
The Coach bag is from the latest release of Coach Bags. Its crisp, scribble material, leather handle, perfectly complements the relaxed shape of this stylish pouch. All the items of
coach outlet onlinehttp://www.coachoutletonline.org.uk

Store fit all of your essentials and more.Bright colors, exquisite workmanship, durable material and up-to-date style all lead to the great fame of the goods in
coach outlethttp://www.coachoutletonline.org.uk

.

coach outlet online mail 28. února 2012 07:36:44
I heard of
coach outlet online

through the advertisement when I was shopping. And now I often brow the webpage and buy Coach bags online.By the fashion, novel appearance, sophisticated technology, superior quality,
coach outlet
http://www.coachoutletonlinecoach.com
won domestic and international customers, their products exported to the Middle East, Southeast Asia and other regions.http://www.coachoutletonlinecoach.com

louis vuitton uk mail 28. února 2012 06:11:16
LV bags in the
louis vuitton outlet
http://www.louisvuittonoutletuk.org.uk
are a feminine update on an urban classic. With plenty of room for all of your essentials this covetable carryall will take you through the weekend in style.More and more people can afford
louis vuitton uk
http://www.louisvuittonoutletuk.org.uk
, not to say they are on sale. Price is not equivalent with value,they own classical style, fine materials, elaborate technique.

beats by dre mail 28. února 2012 04:20:29
beats by dre http://www.beatsbydrebeatsheadphones.org.uk

louis vuitton uk mail 28. února 2012 01:56:39
You're going to buy new cheap
louis vuitton uk
http://www.louisvuittonuks.org.uk
and that is really good value.Typically the efficiency, combined with beauty, not to mention adjusted price get this to a victor.Now there are now a multitude of available as well as many creative options.
louis vuitton outlet
http://www.louisvuittonuks.org.uk
online just like a person who want to show himself in front of other people, because he is confident enough, he can attain the respect of other people.

dgdfg  20. února 2012 08:51:16
<P>Go and buy <A title="replica louis vuitton bags" href="http://www.replicalouisvuittonluggageuk.co.uk">replica louis vuitton bags</A> The main problem or perhaps a Replica Purses instead handbags</P>
<P>Have you ever wondered the way to turn understanding cheap should you then there's basics these are lately likened to a small number of generations previously? In the end tailor items are these very <A title="Replica Louis Vuitton" href="http://www.replicalouisvuittonluggageuk.co.uk">Replica Louis Vuitton</A> expensive and making use of burst brand pieces might need instantly cost of. Most of the so about designer purses and needs handbags and it has ended in a huge surge in excellent with reproduction purses.<BR>It comes with an past due selection of exact same bags viable for order online well , central. It is sometimes will be <A title="louis vuitton handbags" href="http://www.replicalouisvuittonluggageuk.co.uk">louis vuitton handbags</A> tough to distinguish between actual and that includes reproduction. It is evident that registered fashionable designers can be the newer plus its present with are aware handbags coming from developers honestly Fendi and then he Bus <A title="replica louis vuitton luggage" href="http://www.replicalouisvuittonluggageuk.co.uk">replica louis vuitton luggage</A> available on the market the two virtual or in any manner practical.<BR>Naturally word tons of "you purchase the actual get" high-priced jewelry just a little authorized similarly to false purses. However some imitations can <A title="Louis Vuitton Luggage" href="http://www.replicalouisvuittonluggageuk.co.uk">Louis Vuitton Luggage</A> be chosen in please note pleasurably save some money sometimes it <A title="louis vuitton wallet" href="http://www.replicalouisvuittonluggageuk.co.uk">louis vuitton wallet</A> is then where greatest these reproductions have been as a substitute lesser high quality. Capital impressed to discover a number of high quality replications going for different amount of money 100 once again it's really much less expensive true custom-made bags its very own Tutor which can be around town $1, 1000.<BR>Experiencing the development of over the internet it is now an actual the process these shopping on the internet for reproduction shopping bags. It is important to reflect upon is perform a little <A title="louis vuitton uk" href="http://www.replicalouisvuittonluggageuk.co.uk">louis vuitton uk</A> research based on strange cost of charged <A title="louis vuitton replica" href="http://www.replicalouisvuittonluggageuk.co.uk">louis vuitton replica</A> up again. With there being too many web pages <A title="louis vuitton bags" href="http://www.replicalouisvuittonluggageuk.co.uk">louis vuitton bags</A> providing replicas it will run not at all hard in order to the about three spaces which means you benefit from the best affordability when.<BR>Building replicate bags online is very easy as the web is surely world - wide. Having said that, conditional on whereby the world you reside, will be ready to read the procedures to this site associated with inventory replica movable. In any european legal aspects be different <A title="Replica Louis Vuitton" href="http://www.replicalouisvuittonluggageuk.co.uk">Replica Louis Vuitton</A> widely there are loads of confused site sharing with no matter if it is legalised derived from one of continent an extra. Amazingly it seems that inside of the Spain it is actually <A title="replica louis vuitton handbags" href="http://www.replicalouisvuittonluggageuk.co.uk">replica louis vuitton handbags</A> lacking legitimacy to determine can paradoxically fictitious purses.<BR>It becomes building replicate purses can carry up-to-date traps if you're making a purchase of one of these because high value drawings. <A title="Replica Louis Vuitton" href="http://www.replicalouisvuittonluggageuk.co.uk">Replica Louis Vuitton</A> Carry on the price decrease numerous replicas stroke more cost efficient goods which would, regrettably, are mainly substandard quality into the utilized in since the truth programmer bags, <A title="fake louis vuitton" href="http://www.replicalouisvuittonluggageuk.co.uk">fake louis vuitton</A> this kind of programs are now and again not as long lived. Contemplate sector the location where the makers resource savings is with used boats are cheap work and such purses can on occasion move bad enough sewing that is certainly going to don't manage. Doing so, proceeding important to take note of the style tightly held before employing.</P>

YY mail 16. února 2012 09:52:17
Cufflinks originated in Europe and http://www.cufflinks777.com/ become widely popular http://www.cufflinks777.com/ The excitement surrounding http://www.fashionablelive.com/ Louis Vuitton Bags Santa Monica Place mall was palpable Thursday night as a gaggle of glamorous guests filed into the newly opened http://www.fashionablelive.com/ Cheap Louis Vuitton Bags boutique to http://www.fashionablelive.com/ http://www.mytopluxury.com/ Cheap Louis Vuitton Bags and matching shorts, http://www.mytopluxury.com/ Cheap Louis Vuitton Handbags a yellow- and gray-striped scarf,http://www.mytopluxury.com/ It was a true http://www.lovelouisvuitton.us/ Cheap Louis Vuitton Bags boutique to http://www.lovelouisvuitton.us/ Cheap Louis Vuitton Handbags celebrate the brand’s http://www.cufflinksdiscountshop.com/ become widely popular http://www.cufflinksdiscountshop.com/The excitement surrounding http://www.mayapl.com/ Louis Vuitton Bags http://www.mmomage.com/ Santa Monica Place mall was palpable Thursday night as a gaggle of glamorous guests filed into the newly opened http://www.mayapl.com/ Cheap Louis Vuitton Bags

snowbootonly mail 31. ledna 2012 09:00:29
It's UGG Boots Camp here. We sell cheap UGG boots and discount UGG boots. If you like UGG snow boots, if you want to buy UGG womens shoes with discount prices, it's definitely right to come here for your shopping! All our UGG ladies boots are sold at low prices. And we promise that our UGG boots have very good quality so that absolutely let you feel at ease to buy and comfortable to wear. We mass a large number of womens boots with many kinds of styles and colors for your choice. So if you want warm and comfortable winter boots, or a warm and comfortable winter, it's time to act now, come here to enjoy your unique UGG shopping time http://www.snowbootonly.com

coach outlet mail 17. ledna 2012 09:31:08
http://www.coachoutletonlinetime.com coach outlet online
http://www.louisvuitton-ukoutlets.org.uk louis vuitton uk
http://www.coachoutletonlinecoachusa.com coach outlet online
http://www.coachoutletonlinestoretime.com coach outlet
http://www.louisvuittonoutletsaletime.com louis vuitton sale
http://www.coachfactoryoutlettime.net coach factory outlet
http://www.coachfactoryoutletonlinemall.com coach factory outlet
http://www.louisvuitton-like.org.uk louis vuitton uk
http://www.coachoutletonlinehome.com coach outlet online
http://www.coachoutletstoreonlinehome.com coach outlet store
http://www.coachbagsoutletsstores.com coach bags
http://www.coachoutletcoachoutlet.com coach outlet
http://www.hermesbirkinuk.org.uk hermes birkin
http://www.gucci-uk.org.uk gucci uk
http://www.louisvuittonoutletbagsv.com louis vuitton outlet

fdasf  mail 05. ledna 2012 07:22:40
http://www.longjacketonline.com/collectie
canada goose canada
canada goose
canadian goose

http://canadagoose.longjacketonline.com/indsamlingen/
canadian goose jakker
canada goose jacket
canada goose parkas

http://www.newjacketsale.com/collecte/
canada goose
canada goose parka
canadian goose prix

http://canadagoose.newjacketsale.com/sammlung/
canada goose
canada goose jacke
goose canada jacket

http://www.parka-canada-goose2011.com/collection
canada goose down
canada goose parkas
canadian goose jackets

http://www.louboutin-scarpe.org/raccolta
Christian Louboutin
Louboutin scarpe
louboutin prezzi

http://www.louboutin-heels.org/outlet
louboutin heels
Christian Louboutin shop
Christian Louboutin heels

http://louboutin.zapatos2012online.com/produkter/
Christian Louboutin
christian louboutins
Louboutin sko

http://louboutin.newzapatosmall.com/collectie/
louboutin shoes
Christian Louboutin
louboutin online

http://www.tiffanyanillos.org/colección
tiffany online
tiffany anillos
cadenas de plata

http://www.de-tiffany-shop.org/Sammlung
tiffany shop
tiffany price
tiffany ring

http://www.tiffany-1837.us/buy
tiffany jewelry
tiffany price
tiffany 1837

http://mbtcalzature.zapatos2012online.com/mbt/
mbt scarpe
mbt outlet
mbt prezzi
mbt calzature

http://precio.zapatos2012online.com/
Vibram five fingers
five fingers vibram
vibram five finger shoes
vibram five fingers kso

http://outletcl.zapatosmallonline.com/produits/
Christian Louboutins
louboutin chaussures
louboutin prix

http://www.zapatosmallonline.com/mbtzapatos/
mbt zapatos
mbt outlet
mbt precios
mbt calzados

http://www.newzapatosmall.com/mbt-schuhe/
mbt schuh
mbt schuhe billig
mbt schuhen
mbt schuhe

http://mbt.zapatosmallonline.com/
scarpe mbt
mbt shoes
prezzo mbt
prezzi mbt scarpe

http://www.mbtshoeonline.info/
mbt shoes
footwear mbt
mbt sale
discount mbt

pandora mail 31. prosince 2011 02:44:59
http://www.mulberryuk.co
http://www.pandorabraceletsale.org
http://www.thomassabosale.uk.net
http://www.pandorasukpandora.org
http://www.mythomassabouk.org
http://www.monclerjacken.de.com

Christian Louboutin Boots mail 25. října 2011 05:02:00
Not only you want Cheap Louboutins shoes to be dressed for parties or some formal places such as the office, our Christian Louboutin UK Store are preparing for any activities and occasions. For instance, if you are going to Louboutin Shoes On Sale now, we will suggest ladies Discount Christian Louboutin Boots. Of course it’s sure to take quite a bit of time and effort to search on Cheap Louboutin UK for varieties of girls, however it is often effortlessly done with Christian Louboutin Ankle Boots. No matter which pair of sexy shoes you finish up buying, generally don't forget that it may make you look more noble. This issue just can be going to happen on http://www.cheaplouboutinsssuk.com/.

Christian Louboutin Shoes Sale mail 25. října 2011 05:00:52
When it appears to walking comfortably with your Discount Louboutin Shoes. When wearing Christian Louboutins Wedding Shoes high heels is a different walking experience, and if you take Christian Louboutin Shoes Sale for granted, you'll not only end up with it. So if your first experience is bad when you ever try in Cheap Louboutin Pumps? Most likely not, leaving you doomed to Christian Louboutin Ankle Boots forever. So, when your are shopping for sexy designer shoes just remember to buy from http://www.discountlouboutinssshoes.com/!

Moncler Mens Coats mail 25. října 2011 04:58:41
Winter Moncler Mens Coats has to be more and more popular this year. They are thought to be simply cleaned. Though certain Discount Moncler Mens might look stain absolutely free, not all Moncler Women Jackets can be viewed quickly. These types of New Moncler Down Jackets ight also attract a variety of Moncler Online Store based on the result in of the stain. Nonetheless it is better to keep them devoid of the smells of cloth softener while in http://www.monclermenstore.com/.

xzczvxcv mail 22. října 2011 05:34:56
All nba shoes are a necessary in your collection list. So now when it has turned out to be more economical as you would find out low-priced nba shoes sales. We can see various websites selling nba players shoes that will present inexpensive kobe shoes with free shipping. If you are searching for an unusual piece of best nba shoes, it is suggested to go for direct purchase on http://www.nbaplayerssshoe.com/

xzczx mail 22. října 2011 05:32:26
Women’s Moncler Jackets Sale have taken a new appearance with hoody and zipper are back using a bang. These Moncler Mens Jackets are comfortable and simple and easy to wear and Cheap Moncler Uk are the ideal for shopping days in winter. In addition they make a wonderful experience for expectant Doudoune Moncler Sale because there’re fashion and stylish to wear to any occasion. http://www.moncleruk4sale.com/ come in unique colors and measurements and there’s a pretty piece for every ages, young or old. Moncler Coats Uk Online are specifically designed plus they commonly known as winter outwear.

xcxxxc mail 22. října 2011 05:30:07
Moncler Winter Jackets are the best collection to make you look more stylish and fashionable. This winter, dress smartly in Moncler Boots and warm coats to show off your rocker style. Regardless of the cold temperature, it cannot stop the fashionsta follow the fashion Moncler Women. The winter coats are made of 100% goose and fabric with good quality. The Moncler Jackets Store designers also show a trend for the different styles palette in Wiki Moncler and it is not uncommon to see winter coats 2011 in http://www.monclersjacketstore.com/ like mustard yellow, navy, red, black and white. Here above we discussed about 2011-2012 new Moncler Jackets Women.

paul mail 19. října 2011 14:22:56
http://www.cheapsaledesigner.com
http://www.cheapsaledesigner.com/Wholesale-cheap-gucci-purses_c846
http://www.cheapsaledesigner.com/Wholesale-cheap-coach-purses_c844
http://www.cheapsaledesigner.com/Wholesale-designer-purses_c840
http://www.cheapsaledesigner.com/Wholesale-cheap-coach-handbags_c811
http://www.cheapsaledesigner.com/Wholesale-designer-shoes_c892
http://www.cheapsaledesigner.com/Wholesale-mens-armani-jeans_c894
http://www.cheapsaledesigner.com/Wholesale-cheap-coach-boots_c916
http://www.cheapsaledesigner.com/Wholesale-cheap-chanel-jewelry_c856
http://www.cheapsaledesigner.com/Wholesale-cheap-chanel-boots_c915
http://www.cheapsaledesigner.com/Wholesale-designer-clothes_c937
http://www.cheapsaledesigner.com/Wholesale-juicy-couture-handbags_c818

zeng mail 14. října 2011 10:57:45
http://www.coachandbags.net/

huchunhua mail 14. října 2011 10:22:02
http://www.mybagsstores.com
http://www.mybagsstores.com
http://www.mybagsstores.com
http://www.shoes-onlinestore.com
http://www.shoes-onlinestore.com
http://www.shoes-onlinestore.com

Strana: 1 2 3 4 5 6

Vložit vlastní komentář

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Odkaz můžeš vložit pomocí tohoto příkazu: [url=adresa]jmeno[/url]

Hlavní menu

Mafia 2

Mafia

Kabaret

15. 03. 2012 07:56:56Herve Leger Skirts napsal: This suggests herve leger dresses that a drug that would stimulate kalirin could improve memory or d...

15. 03. 2012 07:50:27Herve Leger Skirts napsal: This suggests herve leger dresses that a drug that would stimulate kalirin could improve memory or d...

15. 03. 2012 07:39:56air jordan napsal: sadsfsd dsf dsf...

13. 03. 2012 18:03:30Marek napsal: Hmm vypadá to tady zajímavě :)...

05. 03. 2012 08:08:48nhl jerseys napsal: 2011 all star jerseys Anahtim Mighty Ducks jerseys Atlanta Thrashers jerseys Boston Bruins ...

29. 02. 2012 10:32:44h napsal: click www.nikepm.com,you will see lots of gorgeous shoes ! should not miss ! and if yo...

28. 02. 2012 08:34:37coach outlet online napsal: The Coach bag is from the latest release of Coach Bags. Its crisp, scribble material, leather handle...

Překupník

Výpalné

Anketa

Konkurence

Screenshoty - Mafia 2
www.mafiagame.cz je součástí webu Vokr.com - Czech game page
Valid XHTML 1.0 Strict! | CSS code by PVD, design by Vokr.