Mafia II - Často kladené otázky | Mafia & Mafia 2 | Vokr.com
Přejít k obsahu Přejít k menu
Recenze Jimmy's VendettaRecenze Jimmy's Vendetta

Mafia II FAQ - často kladené otázky

Kdo vyrobil Mafii II a kdo ji distribuoval?

Samozřejmě původní vývojáři Mafie, češti Illusion Softorks (kteří se v lednu 2008 začlenili pod 2K Games a správně se tedy jmenují 2K Czech). To vše pod záštitou Take Two. Na české lokalizaci se podílela Cenega.

Napsal scénář jenom Dan Vávra?

Dan Vávra stál za námětem k druhému dílu a sepsal hrubý scénář čítající na 700 stran. Postupem času se vykrystalizoval finální příběh (pamatujete na až 4 různé konce?) a především v dialozích pak podal pomocnou ruku Jack Scalici.

Kdo je hlavní postavou hry a pro koho vlastně pracuje?

Hlavním hrdinou je poměrně mladý mafián Vito. Garde mu po celou dobu dělá jeho kamarád Joe, který by se dal bez větší nadsázky označit za druhou hlavní postavu celé hry. Mafiánské klany jsou ve městě celkem tři – Clemente, Falconi a Vinci. Postupně díky okolnostem vystřídáte všechny, výběr rodiny je nicméně plně pod kontrolou herního scénáře a hráč nemá šanci jej jakkoliv ovlivnit.

Proč se u nás zrušila sběratelská edice hry a co všechno měla obsahovat?

Přesný důvod nikdy nepadl, ale pro tyto země byla sběratelská edice uvolněna: Severní Amerika, Itálie, Francie, Německo, Španělsko, Belgie, Nizozemí, Lucembursko, Austrálie. Co všechno obsahuje můžete vidět tady.

Jaký je rozdíl mezi Jimmyho zradou a Jimmyho vendetou?

Jimmyho zrada byla uvolněna exkluzivně pro PS3, zatímco Jimmyho vendeta na PC a volně v příběhu pokračuje. Jimmy je nájemný zabiják, který se v původní hře nevyskytuje. Koluje se, že mělo být Jimmyho dobrodružství obsaženo již v plné hře jakožto ekvivalent extrémní jízdy z jedničky. Jimmyho zrada pak vyjde v listopadu ve speciálním DLC packu s dalšími dvěma přídavky i na ostatní platformy.

Jak se jmenuje písnička z jedničky, kterou občas zaslechneme v rádiu a začne hrát v momentě, kdy jedou (pozor - spoiler) Vito s Joem zabít Tommyho?

Django Reinhardt - Belleville a naladíte ji na stanici Empire Classic.

Jak se jmenuje písnička, kterou v sedmé misi zpívají ožralí Joe s Eddiem?

Dean Martin - Return To Me, taktéž na stanici Empire Classic.

Co Mafii II pohání?

2K Czech pro Mafii II vyvinuli vlastní technologii – Illusion Engine. Více v článku.

Jaké jsou hardwarové nároky PC verze?

Podrobné HW nároky naleznete zde.

Nefunguje mi/Mám problém s xyz...

Technických dotazů je spousta a ne se všemi vám můžeme poradit. Porozhlédněte se na fóru a s velkou pravděpodobností tam odpověď na svůj problém najdete.

Bude multiplayer?

Několik nadšenců se již pokoušelo udělat vlastní multiplayerový mód. Zatím jsme se plnohodnotného online režimu nedočkali.

Sepsal: Raptor, Satan Claus | Chybí vám něco v sekci FAQ? Neváhejte a pište!

Hlavní menu

Mafia 2

Mafia

Kabaret

15. 03. 2012 07:56:56Herve Leger Skirts napsal: This suggests herve leger dresses that a drug that would stimulate kalirin could improve memory or d...

15. 03. 2012 07:50:27Herve Leger Skirts napsal: This suggests herve leger dresses that a drug that would stimulate kalirin could improve memory or d...

15. 03. 2012 07:39:56air jordan napsal: sadsfsd dsf dsf...

13. 03. 2012 18:03:30Marek napsal: Hmm vypadá to tady zajímavě :)...

05. 03. 2012 08:08:48nhl jerseys napsal: 2011 all star jerseys Anahtim Mighty Ducks jerseys Atlanta Thrashers jerseys Boston Bruins ...

29. 02. 2012 10:32:44h napsal: click www.nikepm.com,you will see lots of gorgeous shoes ! should not miss ! and if yo...

28. 02. 2012 08:34:37coach outlet online napsal: The Coach bag is from the latest release of Coach Bags. Its crisp, scribble material, leather handle...

Překupník

Výpalné

Anketa

Konkurence

g3
www.mafiagame.cz je součástí webu Vokr.com - Czech game page
Valid XHTML 1.0 Strict! | CSS code by PVD, design by Vokr.